معرفی سنگ تراورتن حاجی آباد

سنگ تراورتن حاجی آباد یکی از برندهای معروف سنگ تراورتن می‌باشد. معدن سنگ تراروتن حاجی آباد در نزدیکی شهر محلات واقع شده است. فرآوری سنگ تراورتن حاجی آباد در جاهای مختلف و شهرهای مختلف صورت می‌گیرد. سنگ تراورتن حاجی آباد دارای صورت های مختلف هم از نظر رنگ و هم از نظر نوع گلهای موجود در روی سنگ میباشد. سنگ تراورتن حاجی آباد نسبتا توپرتر و محکم تر از سایر سنگهای تراورتن می‌باشد و همواره سازندگان محترم میبایستی در زمان مصب بر روی ارتفاع از اسکوپ استفاده نمایند.

سنگ تراورتن حاجی آباد در طیف رنگی گسترده ای از شکلاتی تیره تا رنگ های روشن و سفید موجود است. انواع سنگ تراورتن حاجی آباد بخاطر تنوع رنگی زیاد در بین عموم مردم محبوبیت بسیار زیادی دارد.به طور کلی هرچه سنگ سفید تر و روشن تر باشد زیبای آن بیشتر و در نتیجه قیمت بالاتری هم نسبت به رنگ های تیره سنگ دارد . همین دلیل موجب شده که توجه معماران و سازندگان زیادی به  تراورتن حاجی آباد جلب شود. روی سطح سنگ تراورتن حاجی آباد سوراخ ها و حفره های وجود دارد که می تواند به عنوان عایق صوتی وحرارتی در ساختمان‌ها عمل کند.

از نظر گل های موجود در سنگ تراورتن حاجی آباد نیز ۲ نوع گل زیر و گل درشت داریم که برحسب سلیقه طراحان و سازندگان انتخاب میشود. ارزش ریالی سنگ تراورتن حاجی آباد با توجه به برند بودن این نوع سنگ و مرغوبیت واقعی آن جز سنگ‌های تراورتن گران محسوب می‌شود. امروزه بسیاری از سنگ‌ها را به لحاظ شباهت ظاهری به سنگ تراورتن حاجی آباد با این نام عرضه می‌نمایند که این رفتار به دور از اخلاق مشتری مداری می‌باشد

معدن سنگ حاجی اباد در محلات قرار دارد این سنگ بیشتر برای نمای رومی و کلاسیک به کار می رود ودلیل انکه طرح های ابر و رنگ کرم این سنگ است و در خارج کشور از این سنگ‌ها در کف هتل‌ها یا نمای ساختمان‌های خیلی شیک کار می‌شود و روی ان را با شیشه پوشانده می‌شود این سنگ هم به صورت کوپ خام وهم به صورت بریده صادر می‌شود این سنگ به دلیل ضخامت برش برای خریداران خارجی در درجه اول حائز اهمیت و همچنین در طرح‌های خاص برای پروژه های خارجی مورد نظر قرار می‌گیرد.

تراورتن حاجی آباد

سنگ تراورتن کرم حاجی آباد

سنگ تراورتن کرم حاجی آباد، سنگی با رنگ زمینه ی کرمِ روشن و شفاف است که به صورت بی‌موج بریده می شود. سنگ حاجی آباد یکی از بهترین سنگ‌های ساختمانی و از جنس تراورتن است و از معادن بزرگ سنگ حاجی آباد در استان مرکزی استخراج می‌شود. سنگ ‌های حاجی آباد یکی از شناخته شده ترین سنگ نما هاست. این سنگ از قدیم تا به امروز در انواع نمای ساختمان اجرا شده و به خوبی توانسته امتحان خود را در تمام شرایط آب و هوایی پس دهد. این سنگ در 40 سانتی مترعرض ساختمان می‌باشد و مناسب انواع سنگ نما ساختمان می‌باشد این سنگ تمام ویژگی‌های سنگ‌های تراورتن را داراست. تراورتن ها ویژگی‌های خاص خود را دارند که باعث شده به بهترین سنگ‌ها از نظر قوانین شهرسازی و مهندسی برای سنگ نما تبدیل شوند نتیجه گیری برای سنگ تراورتن کرم بسیار ساده است، اگر به دنبال سنگی با تمام ویژگی‌های یک سنگ ماندگار و زیبا هستید سنگ تراورتن کرم حاجی آباد بهترین گزینه‌ی پیش روی شماست. شما می‌توانید این سنگ را در نمای داخلی و خارجی ساختمان خود کار کنید. سنگ، عمر طولانی مدتی دارد و در تمام شرایط آب و هوایی می‌توان اجرا شود . زیبایی آن هرروز بیشتر و رنگ آن و سفیدتر شده و نمای زیباتری به ساختمان شما می‌بخشد. سنگی بسیار مناسب برای نماهای کوتاه و بلند است، و کسانی که نمایی یکنواخت و ساده را می‌پسندند بهترین انتخاب برای آن‌ها تمام آنچه که یک سنگ نما باید داشته باشد این محصول داراست و یکی از پیشنهاد های ما به تمام مشتریان خود می‌باشد. سنگی است که می‌توانیم متناسب بودن آن را برای هر سلیقه‌ای تضمین کنیم. اگر قیمت و بودجه‌ای که برای نمای ساختمان خود در نظر گرفته اید محدود نیست بدون شک این سنگ را انتخاب کنید.
دیگر سنگ‌های تراورتن حاجی آباد در رنگ‌ها و قیمت های مختلف را می‌توانید در صفحه سنگ تراورتن حاجی آباد مشاهده کنید برای خرید یا مشاوره رایگان حتما با کارشناسان ما حتما تماس گرفته تا بهترین انتخاب را به شما معرفی کنند مشاوره در امر خرید، کالاساخت، اولین مرجع رسمی فروش و بررسی تخصصی انواع مصالح ساختمانی در ایران تولید شده

مکان های مناسب اجرا سنگ حاجی آباد

سنگ تراورتن حاجی آباد یک سنگ مناسب برای نمای داخلی و خارجی ساختمان است. این سنگ به خاطر جنس تراورتن بودن خود مناسب برای نمای بیرونی ساختمان است. همین سنگ در نمای داخلی نیز کاربرد های فراوانی دارد و بسته به سلیقه شما می‌توان در هر جایی از ساخمان شما اجرا شود.

مزایای تراورتن حاجی آباد

سنگ تراورتن حاجی آباد مزایای زیادی دارد که در ادامه به آن می پردازیم:
تراورتن حاجی آباد استحکام بالای دارد که همین ویژگی سبب ماندگاری بالا و عمر طولانی آن می شود. این سنگ قدرت تحمل فشارهای بالا را داشته و برای همین به راحتی بدون ترک خوردن یا شکستی برش داده می شود. رنگ یکدست و زیبایی تراورتن حاجی آباد باعث زیبایی خیره کننده نمای ساختمان ها می شود. این سنگ وزن پایینی دارد و برای استفاده در نمای ساختمان های با ارتفاع زیاد خطر ریزش ندارد. قیمت سنگ حاجی آباد با توجه به مقاومت بالای آن بسیار مقرون به صرفه است.

کاربرد های تراورتن حاجی آباد کرم

  • ساخت آب نما
  • نمای خارجی ساختمان ها
  • سنگ فرش پیاده رو ها
  • استفاده در نما های ترکیبی
  • افزایش جذابیت فضا های داخلی
  • کاربردی برای ساخت نماهای کلاسیک و رومی
  • استفاده در دیواره های پله

تفاوت های سنگ تراورتن حاجی آباد وعباس آباد

دوام و استحکام سنگ تراورتن حاجی آباد در مقایسه با سنگ عباس آباد بیشتر است . اما از هر دوی این سنگ ها برای نمای خارجی ساختمان ها استفاده ی کنند. تراورتن حاجی آباد سطح صیقل پذیر تری دارد در نتیجه  قیمت آن نیز از سنگ های تراورتن عباس آباد بیشتر است. رزین کمتری هم نسبت به تراورتن عباس آباد نیاز دارد.