سنگ دهبید

سنگ مرمريت دهبيد از جمله سنگ های لوکس معادن مرمريت ایران به شمار می رود. این سنگ رنگ بسیار روشنی دارد و شورت های ممتاز آن واقعا زیبا می باشند. برای اینکه قیمت دقیق سنگ دهيد مشخص شود باید سليقه مشتری و بودجه او در نظر گرفته شود. سنگ دهبید می تواند سورت های متفاوتی داشته باشد که در زیر به آنها اشاره شده است.

هر کدام از سورت های فوق زیر شاخه های فراوانی را شامل می شوند. این زیر شاخه ها بر اساس ناخالصی و رنگ دسته بندی می شوند. قيمت می تواند بسیار متغیر باشد بنابراین برای خرید مناسب قيمت سنگ مرمریت دهبید را هنگام خرید بررسی مجدد بفرماييد در صورت داشتن مقارن با متراژ بالا برای سنگ اسلب دهبید آماده ایم تا آن را با بالاترین کیفیت و تازل ترین قیمت خدمت شما ارائه دهیم. تمام سنگ ها اره تر می شوند و با کیفیت پرداخت فرق العاده برای سنگ اسلب آماده می شوند. این سنگ های اسلب در ورقه های بزرگ آماده می شوند و در ایالت ها مربوطه قرار داده می شوند. ایالت ها نيز مطابق با استانداردهای جهانی ساخته می شوند. خدمات جانبی نیز برای مشتریان مجموعه آماده خواهد بود. خدماتی از قبیل برش سنگ در ابعاد مورد نظر شما. برای مثال شما می خواهید چند ورق سنگ اسلب را به سایز ۱۶۰ سانت در ۱۶۰ سانت تيديل كتيد. هیچ محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت و تمام خدمات ابزار و برش در اختیار شما قرار خواهند گرفت. این سنگ مرمریت در رده سنگ لته که یک سنگ خارجی است می باشد. اما سورت های آن متنوع تر می باشد.

سنگ مرمریت دهبید

سنگ مرمریت دهبید یکی از شناخته شده ترین سنگهای مرمریت در دنیا میباشد معدن سنگ مرمریت دهبید در 5 کیلومتری شهر دهبید که واقع در استان فارس میباشد قرار گرفته است یکی از دلایل استقبال گسترده از سنگ مرمریت دهبید زمینه رنگی روشن آن میباشد. از دیگر مزایای سنگ مرمریت دهبید مقاومت سایشی بالای سنگ مرمریت دهبید میباشد. و همچنین سنگ مرمریت دهبید جذب آب پایینی دارد. به علت تراکم بالای سنگ مرمریت دهبید ساب پذیری آن بسیار بالا میباشد. لازم بذکر است بعلت زیاد بودن مشتریان خارجی برای سنگ مرمریت دهبید ، زمینه این سنگ در بازار ایران خیلی کم میباشد. سنگ مرمریت دهبید بصورت اسلب و تایل تولید میشود. بیشترین سایز مصرفی در سنگ مرمریت دهبید سایز 80*80 و 60*60 سانتیمتر میباشد. سنگ مرمریت دهبید همانند سایر سنگ های مرمریت جهت اجرا در نما و فضاهای خارجی ساختمان مناسب نمیباشد

از سنگ مرمریت دهبید بیشتر جهت سنگ کاری کف آپارتمان و کف دلابی و بدنه راه پله و پارکینگ استفاده میشود.

سنگ دهبید روشن

سنگ مرمریت دهبید روشن از سورت هایی است که برای استفاده در کف بسیار مناسب است. رنگ روشن آن فضای مورد نظر را روشن می کند. دهييد بیشتر در ابعاد اسلب مرسوم می باشند و بنا به درخواست مشتری به سایز دلخواد تبدیل می شود. قيمت اسلب دهبید روشن متغیر است. البته اگر ابعاد سایز شده آن نیز مورد نظر شما باشد می توان با رقم پایین تر آن را در اختیار شما قرار داد. رئج قيمت سايز های کوچک تر سنگ د هييد روشن پایین تر می باشد.

سنگ دهبيد پلنگی

سنگ دهبید پلنگی از مشتقات جدید معدن دهبید است که از طرح و رنگ خاصی برخوردار است. این نوع سنگ اغلب مورد توجه سلیقه افراد خاصی قرار می گیرد. روی سنگ دهبید پلنگی می توان برای پروژه های لوکس حساب باز کرد. این در ابعاد اسلب و سایر اندازه ها تولید می شود که هر کدام از این سایز ها قیمت متفاوتی دارد.

سنگ دهبيد تيره

این سنگ یکی از خواص سنگ ایران به شمار می رود. سنگ دهبید تیره زیبایی منحصر به فرد دارد که آن را در حد سنگ امیرادور و یا حتی بالاتر از آن قرار می دهد. برای دریافت قیمت این سنگ یا کارشناسان ما تماس داشته باشید.

از خصوصيات برجسته سنگ دهبيد

  1. استحكام بالا
  2. مقاومت سايشي بالا
  3. رنگ منحصر به فرد
  4. جذب آب پايين به دليل فشردگي و چگالي بيشتر
  5. قابليت ساب پذيري بالا به دليل تراكم مولكولي بالا در سنگ دهبید
  6. شفافيت بي نظير

بیشتر بخوانید :

سنگ مرمریت چیست و چه ویژگی‌هایی دارد